20 Ocak 2014

Vodafone Fazla Fatura Gönderdi!

Bundan 6 ay önce bir telefon aldım. Bana şunu dediler faturana ek olarak gelecek senin aylık faturan 165.00 tl olacak dediler tamam dedim tarife alırken benim konuşma süremin internet paketimin mesaj paketimin değişeceğini söylemediler ve ben 280.00tl ilk ay fatura ödedim sonra öğrendim, kullandığım internet paketinin %80 dolduğu mesajı geldiğinde bitince de 100% doldu diye mesaj gelirdi artık % 80 mesaj geliyormuş. Sonrası malum hep aşıyormuşum ve ben mobil yolu ile bir yerlere üye olmuşum her ayda benden rakamlar kesiliyormuş onları aradım iptal ettirdim sonrası malum gene aynı sorunlar devam etti, etmeye devam ediyor. Ben bu Vodafone'u anlamadım gitti. Faturayı istiyorum!

Hakan 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön