Vodafone Fazla Fatura Geldi!

Mehmet Ali K. |

Vodafone Red Classic tarifesine üyeyim. Her yerde dakika ve internetinizi yurt dışında da günlük 9.9 TL'ye kullanın diye reklam yapılıyor. Normalde 55 tl civarı gelen faturamın yurt dışında kullandığım 4 gün sonrasında 100 tl civarı gelmesini beklerken 165 tl fatura gönderildi. Ki bu 4 günde en fazla 20 dk konuşma 1 saate internetim açık kalmıştır.

Müşteri hizmetlerini aradım bu farkın neden kaynaklandığını sordum. Biz göremiyoruz gibi saçma bir cevap verdiler. Faturamı incelediler sonrasında msj geldi hata yoktur diye. Ama hala bu fazla alınan paranın ne karşılığı istendiğini bilmiyorum. Fazladan talep ettiğiniz tüm paraları helal etmiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  07:57

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 18.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
  "

 • Mehmet Ali K.
  17 Eylül
  18:29

  Hala bekliyorum bi bilgilendirme yapilacak mı diye?

 • 15 Eylül
  13:11

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.