09 Eylül 2013

Vodafone Fazla Fatura Çıkardı!

2 ay önce Vodafone 6 gb 30 TL kampanyasından aldım. Alırken bana 6 gb internet hakkım olduğunu ve her ay 30 TL'den başka hiçbir fatura ödemeyeceğimi söylediler. Bu ne anlayamadım 3520, 6639 bir çok kanala benim bilgim olmadan sürekli bir abonelik.

Şuan gelen faturam 111, 90 daha 2 ayda Vodafone yüzünü belli etti. Müşteri temsilcisini arayıp konuyu söylediğimde video müzik dinlememem gerektiğini sadece google'a girmemi söylüyor. 111, 90 TL fatura mı olur?

Ahmet 270 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet13 Eylül 2013

    hiç bir çözüm bulmuyorlar klasik ödeyin faturayı diyorlar.

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili özel servis kullanımlarınıza istinaden ücretlendirme yapıldığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön