30 Ekim 2014

Vodafone Fazla Aldığı Parayı İade Etmiyor.

Aylık senle ben paketi ücretinin eylül 2014 faturama iki kez yansıtılmasından dolayı 23 eylülde müşteri hizmetleri ile görüştüm. Ekim 2014 dönem faturama yansıtılmayacağını belirttiler ama ekim 2014 dönem faturamda da aylık senle ben ücreti yansıtıldı. 14 ekimde müşteri hizmetleriyle görüşmemde şikayet kaydının oluşturulduğu ve geri dönüleceği söylendi ancak geri dönülmedi. 27 ekimde tekrar aradım yetkiliyle görüştürüleceğim söylendi ancak hala dönülmedi. Çözüme kavuşmasını ve iadesini istiyorum.

Hamza 94 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hamza 01 Kasım 2014

    Hala geri dönülüp bilgilendirilmedi.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön