12 Eylül 2013

Vodafone Fazla Aldığı Parayı İade Etmiyor!

Mart 2013 tarihinde 4 ay kullandığım taahhütlü hattımı başka operatöre geçirdim. O ay ki fatura ve cezasıyla birlikte 120 TL civarında fatura beklerken 210 TL fatura tahakkuk ettirildi. Faturayı ödedim ve itiraz ettim. Müşteri temsilcisi de beni haklı bularak sorunu ilgili birimlere iletti ve er geç 3-4 gün içinde sonuçlanacağını söyledi.

Vodafone: "Faturanıza yönelik araştırma süreci devam etmekte olup, güncellemeleriniz yapılarak acil çözüm beklentiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Bu bağlamda, inceleme tamamlandıktan sonra mümkün olan en kısa sürede, çözüm hakkında tarafınıza bilgi aktarımı yapılacaktır" mesajlarına rağmen 6 aydır bilgi vermiyor.

A.kerim 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığında hattınıza iade işleminin yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • A.kerim16 Eylül 2013

    Hem belirtilen linke e-posta gönderdim, hem de müşteri temsilcileriyle defalarca görüştüm, Er geç 3-4 gün içinde size bilgi verilecektir dendi. 6 aydır aynı şekilde cevap yazdılar. Cevapları kayıtlıdır.

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön