12 Eylül 2013

Vodafone Fazla Aldığı Parayı İade Etmiyor!

Geçtiğimiz ay Vodafone hattımı başka bir operatöre taşıdım. Vodafone otomatik ödemede olan faturamın don deneme ait olanı iki kez tahsil etmiş. İade edilmesini istedim. Aradım dilekçe yaz faxla dediler. Gönderdim ama eksik dediler.

Banka ıbanı yazdım şube de yaz dediler. Iban varsa şubeye gerek yok yatırabilirsiniz dedim anlamadılar. Tekrar dilekçe yazdım detaylı olarak ama 3 gündür fax çekiyorum. Bağlandıktan sonra hata veriyor. Bilerek mi almıyorlar ne yapıyorlar. Sorunumun giderilmesini rica ediyorum.

Resul 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Resul16 Eylül 2013

    1 Haftayı Geçti herhangi bir düzeltme olmadı. Bekliyoruz

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön