Vodafone Fazla Açılan Kurumsal Hatlar!

Yaşar C. |

Kurumsal hatlarımızın müşteri danışmanlığını Bursa Merkam yapmakta idi. Sorunlarımız olmadan hatlarımızı kullanıyorduk. Müşteri danışmanımız bizden rica ederek üst yönetimin bizden fazla hat açma talebinin olduğunu söyledi. Bizde Vodafone'a gerçekten güvendiğimiz için izin verdik. Birkaç adet fazla hat açıldı. Fakat 3-4 ay boyunca bu hatları hiç kullanmadan faturalarını ödedik paramızı halen geri almadık.

Durumu belirten mail attığımda hatların kampanyalı olduğunu kapatırsak cezalı olacağını bunları data hattına çevirdiğimizde yıl sonu itibarı ile ödeme yapılacağı yönünde beyanda bulunuldu. 02,12,14 tarihli şikayet kaydıma cevap verilmedi. Durumun düzeltilmesini bekliyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yaşar C.
  12 Şubat
  18:47

  Vodafone kurulmuş olan diğer GSM şirketlerine kıyasla "benim için" daha güvenilir bir firmadır.

 • 03 Ocak
  11:21

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.