11 Mart 2014

Vodafone Faturayı Ödememize Rağmen Hattımız Kapatıldı!

Eşimin üzerine olan hattın (5********) Vodafone faturasını ödememize rağmen, fatura ödenmediği gerekçesiyle, hattımız görüşmeye kapatıldı. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu sorduğumda ise faturanın hala ödenmediğini belirtti.

Bu mümkün değil, çünkü otomatik ödeme talimatı ile fatura ödendi ve işlem detayınıda birkaç kez kontrol ettim. Fatura 7-Mart-2014 tarihinde ödenmiş görünüyor. Hattımız ise bugün (11-Mart-2014) kapatılmış durumdadır.

Sorunu düzeltmeniz için acil yardımlarınızı rica ederim. Vodafone tarafında sistemsel bir hata oluştuğunu düşünüyorum.

Sinan 87 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön