07 Eylül 2013

Vodafone Faturayı Ödememe Rağmen Hattımı Açmıyor!

0542789**** nolu telefon numaramın 22. 07. 2013 saat 11:39 da ödemiş olduğum fatura ödenmemiş olarak gözüküyor. Gerekli olan belgeyi faksladım Vodafone genel merkezine faksladım. İşlemleri yaptığım halde hala sorun çözülmedi ve ödediğim faturanın karşılığını alamıyorum. Yaklaşık 1 ay 15 gündür alamıyorum. Sorunun 24 saat içinde çözülmesini arz ederim. Eğer çözülmez ise yasal işlemlere başvurmak zorunda kalacağım.

Efe 52 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. TEB bankasından ödeme yapılmış olup, yapılan ödeme için iptal işlemi gönderilmiştir. Bu nedenle ödeme yoktur. Ödeme noktalarınızdan faturanızı ödeyebileceğinizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Efe 16 Eylül 2013

  hiç ilgi alaka yok işlemler uzun sürüyoo

 • Efe 07 Eylül 2013

  hep en kısa zamanda diyorsunuz ama yakalaşık 1 buçuk aydır devam ediyor sorun.

 • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön