18 Mart 2014

Vodafone Faturayı Ödediğim Halde Hat Hala Açılmadı!

Fatura ödemesini geciktirdiğimden dolayı bugün hattım aramalara kapandı. Hemen ödeme yaptım müşteri hizmetlerini aradım ödemeyi yaptım hattımın açılmasını istedim. Kısa süre içinde açılacağını söylediler. 1 saat sonra yine aradım sisteme düşmemiş 5-10 dk içinde açılır dediler.1 saat sonra yine aradım teknik servise iletilmiş kısa süre içinde açılır dediler ödemeyi yapmamın üzerinden 7 saat geçti daha hala açılmadı. Vodafone kullandığıma çok pişmanım tek şikayetim bu değil büyük ihtimalle değiştireceğim artık sıkıldım Vodafone'dan.

Mutlu 164 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön