04 Şubat 2014

Vodafone Faturayı Ödediğim Halde 2. Gün Oldu Hala Hattım Açılmadı

Fatura ödemelerim hep ay sonuna geldiği için ödeyemiyordum ve hattım bu yüzden kısıtlanıyordu. Geçen ay Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak fatura tarihimin ayın ilk haftasına kaydırmaları için görüşme yaptım, kayıtlarda vardır. Ocak ayının faturası da 03.02.2014 tarihinde hesabımdan otomatik olarak fatura için ödeme yapılmış.

Bugün 04.02.2014 ve hattım hala kapalı, müşteri hizmetlerini arıyorum, hattımın kısıtlı olduğunu içim müşteri hizmetleriyle görüşemiyorum. Ben mağdurum, paramı ödediğim halde neden hala hattım açılmıyor.

Şule 2.592 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön