11 Mart 2014

Vodafone Faturayı Kabartıyor!

Yaklaşık 18 ay önce Vodafone'dan internet kullanmak için vodem net aldım. Aylık 4 Gb tarifem ve yetmediği yerde haftalık internet paketleri kullandım. Buna karşılık aylık 70 ile 80 tl arası fatura ödedim.14 ay sonra hattımı kapatmak için Vodafone'a başvurdum.1 yıl taahhüdü de doldurmuştum. Buna karşılık 170 tl ve 30 tl civarında 2 adet fatura gönderdiler.

Müşteri temsilcileri ile görüştüğümde beni tatmin etmeyen vergi ve kesintilerden bahsettiler. Her ay 70 ile 80 tl arası gelen fatura kapattığım için toplamda 200 tl'yi buldu ve mağdur oldum. İnsanları yanıltıp faturayı kabartan Vodafone'u kınıyorum. Herkes benim durumuma düşebilir. Gerekenin yapılmasını istiyorum.

Hakan 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 13.03.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Hakan11 Mart 2014

    vodafone kurumu olarak arkadaşlarımı bilinçlendiriyorum siz bol keseden atmaya devam edin

  • Vodafone Temsilcisi11 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön