Vodafone Faturayı İptal Etmiyor!

Hasan Tahsin Ç. |

Hat benim üzerime olmasına rağmen oğlumun kullandığı Vodafone 554939**** no'lu hattımı Şubat 28 veya Mart 3 gibi hat değiştirmek için A***'ya müracaat ettim. Tam hatırlayamıyorum ama 7 veya 8 Mart gibi hattı taşıma mesajı geldi. Hattımızı taşıdık. Geçen gün Vodafone'dan 07 Mart - 06 Nisan dönemli faturayı aşmayan paketli fatura geldi.

Hiç kullanmadığımız hizmet için faturayı ödemek zorunda kaldım. Vodafone müşteri temsilcisini aradım faturayı iptal edemeyeceklerini sorumlusunun A**** olduğunu söylediler. A**** müşteri temsilcisini aradım. Sorumlunun Vodafone olduğunu söylediler. Ne yapacağımı şaşırıp faturayı ödedim. Sorumlu ben miyim? Onlar mı?

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Tahsin Ç.
  25 Nisan
  08:30

  Firma konu ile ilgili irtibata bile geçmemiştir.

 • 21 Nisan
  11:16

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."