10 Ekim 2013

Vodafone Faturayı İki Kez Tahsil Etti!

Vodafone çağrı merkezlerini aradığım halde yardım ediyorlarmış görüntüsü verip insanları yanıltmaktan başka bir şey yapmıyor faturayı ödüyoruz ödenmiş faturayı aynı gün tekrar tahsil ediyorlar.

27. 09. 2013 tarihinde iki kez ödenmiş faturanın para iadesini istediğimi belirttim tamam iade işlemleri için dilekçe kimlik fotokopisi ve banka bilgilerini fakslayın dediler faksladık çok aramalarıma rağmen 2 gün geçtikten sonra mesaj attılar onu da ben günde 4-5 kez aradığımdan 4 iş günü içinde paranız hesabınıza aktarılacak dediler.

6 iş günü geçmesine rağmen hesaba para yatmadı. Vodafone'u 09. 10. 2013 tarihinde tekrar aradım hesap numaram yanlış dediler kontrol ettim doğru.

Ramazan 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,hesap bilgilerinizin hatalı olması nedeniyle işlemlerinizin başlatılamamış olduğu bilgisini paylaşmak isteriz.Tarafınıza belirtilen geri iade evraklarının olmaması / alınmaması durumda iade işlemleri başlatılmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön