01 Eylül 2014

Vodafone Faturayı Düzeltmiyor.

Almış olduğum yurtdışı paketinin dakikaları bakiyemden düşmediği için müşteri hizmetlerini aradım hatlarda problem olduğunu konuşmaya devam edebileceğimi söyledi. Tabi faturama yansıdı. Fax çektim itiraz ettim. Kaç kez aradım konuşmalardan bir şey çıkmadı. Bende faturayı ödemeyeceğimi söyledim bekliyorum. Dava açar inşallah.

Aydin 265 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 02.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Aydin01 Eylül 2014

    Titizlikle incelendiğini düşünmüyorum çünkü müsteri temsilcisi ile konuşmalarımı dinleseniz benim %100 haklı olduğum ortaya çıkacaktır. neyse yinede cevabınızı bekliyorum olumsuz olduğu taktirde mahkeme yoluyla çözüme gidebiliriz. iyi çalışmalar

  • Vodafone Temsilcisi01 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön