20 Ocak 2014

Vodafone Faturayı Açıklayamıyor!

Faturam için yazmış olduğum ve arama yapılan şikayet kaydında umursamazlık mevcut. Detaylı bilgiler tarafıma iletilemedi. 30 tl sabit fatura için 132 tl fatura geldi. Aradığımda F. bey kullanımın netten olduğu iletildi. Sistemde self servisten 10 gün kullanım ücretlendirmesi 20 tl. bana verilen bilgi 90 tl net kullanımı.

Vodafone her zaman olmayan faturaları insanlara ödetmekte. Aradığımızda çok kaba bir müşteri temsilcisi, 13361 işlem numaralı F. bey resmen dalga geçer gibi telde konuştu. Kendisinden ayrıca şikayetçiyim. Şikayetimi bildireceğim siteleri bile çalışmıyor. Yazdığım şikayete bile tenezzül edilip dönülmedi. Vodafone'un hizmet kalitesi bu kadar!

Emel 20 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön