31 Ekim 2014

Vodafone Faturaya Yansıtılan Ekstra Ücret!

Vodafone tarifeyi aşmayan paket kullanıyorum, bana tanımlanan SMS dakika internet harici kullanımlar için ek paket almam belirtildi. En düşük ek paket 6 tl bu paketi aldım 2 adet kampanya mesajı kullandım 5.2 TL kullanılmayan param kaldı. Bu para ile yardım kuruluşuna bağış yapmak istedim. Bağış miktarı 5 tl olduğu için bu paradan düşer diye düşünürken bu bağış miktarının faturama yansıtılacağı belirtildi.

Benim 5.2 TL param varken bunu kullanamayıp faturama ekstra 5 TL yansıtılıyor. Bana tarife harici her şey için paket almam belirtildi paket aldık. Müşteri temsilcisini arayınca bu para sizin hakkınız kullanabilirsiniz demekte. Dalga geçer gibi.

Resul 90 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 03.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön