28 Ocak 2014

Vodafone Faturaya Ek Ücret Yansıttı!

21.01.2014 tarihinde Vodafone faturalı hattımdan,Vodafone faturasız hatta geçiş talebinde bulundum.Faturasız hatta geçişimde,faturama ek bir ücret eklenecek mi diye iki defa sordum.Müşteri temsilcisi, hayır faturanız ne kadar ise onu ödeyeceğimi söyledi.Bunu iki kere sormama rağmen faturama eklenen belirli bir tutar oldu.Tekrar aradığımda ise telsiz kullanım ücreti diye bir ücret eklendiği söylendi. Böyle bir ücret talep edilecek ise bilgisinin verilmesi gerekmez miydi?

Mesut 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön