11 Mart 2014

Vodafone Faturasız Ücret Talep Ediyor!

İstanbul Avrupa Yakası kurumsal satış ofisiniz, yedek sim kart ücreti olarak 12 TL talep ediyor, adı üzerinde kurumsal olduğundan dolayı muhasebeme bu parayı gösterebilmem için fatura veya fiş gerekiyor ama sizin kurumsal şubeniz "malesef yedek sim kartı işlemi için fatura veya fiş veremiyoruz" diyor. Bu mu kurumsallık? Bu 12 TL ücretler nereye gidiyor ve bunu maliyeye nasıl açıklıyorsunuz merak ediyorum. Bence bu durumun hiçbir açıklaması yok fatura vermemenin açıklaması olmaz çünkü bu yasa dışıdır.

Caner 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi11 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön