02 Eylül 2013

Vodafone Faturasız İstediğim Hattı Faturalı Vermiş!

Vodafone bayisinden 29.08.2013 tarihinde hat aldım. Yetkili kişiye ısrarla özgür üçlü kampanyasından yararlanmak için yeni bir faturasız hat istedim. Dün akşam hattımı kırdırmak için gittim ve kontör istedim beni tanıdı "bu hatta kontör yüklemeye gerek yok tarife tanımlı" dedi. "Nasıl olur" dedim ama kontör alma direk tanımlı dedi çıktım.

Sonra çağrı merkezini arayarak (542) tarifemi öğrenmek istediğimde yanlış hatırlamıyorsam 79 TL'lik red tarifesi tanımlanmış ayrıca hattı da faturalı vermiş (herhangi bir imza atmadım). İptal ettirmek istediğimde bu işlemi yapamayız her ay 79 TL ödeyeceksin dediler. Bugün sorunum çözülmezse polise söyleyeceğim.

Ercan 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında tarafınızla görüşme sağlandığı ve bayi ile irtibata geçileceği bilgisinin aktarıldığını paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön