07 Kasım 2013

Vodafone Faturasız Hattıma Fatura Gönderdi!

1 ay önce Vodafone bayisindeki beyefendi yanlış bilgilendirme yaparak hattımı faturalıya taşıdı. Daha sonra yapılan yanlışlık anlaşıldıktan sonra bizim hatamız yanlış giriş yaptık diye mail atalım düzeltilir dediler, uzun uğraşlardan sonra hattım nihayet faturasız hale döndü. Ertesi gün 30 tl hattıma yükleyip mesaj paketi yaptım.

06.11.2013 tarihinde bana ekim ayının faturası geldi. Müşteri hizmetleri de bana 07.10.2013 tarihinden itibaren faturalısınız fax gönderin durumu anlatın araştırılsın diyor. Kendi yaptıkları yanlışı 1 aydır düzeltemediler? Üstelik neden ben uğraşıyorum bilmeyen insanları neden bayiye koyuyorsunuz? Ben hem tl yükleyip hem fatura mı ödeyeceğim? Çok iyi tebrik ediyorum.

Özden 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , ücretlendirme şikayetiniz 11.11.2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş ve düzeltme sağlanmıştır. Sehven yapılan işleme yönelik yansıyan fatura, tarafımızdan ödendi konumuna alınmıştır. Ekim dönemi için ödeyeceğiniz bedel bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özden 11 Kasım 2013

    bana 542 yi arayarak bilgi alabilirsiniz diye bir mesaj göndermişler, oradan bilgi alamadığım için mağdur oluyorum zaten, birde kısır döngü gibi tekrar en başa gönderiyorlar insanı

  • Vodafone Temsilcisi08 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön