03 Şubat 2014

Vodafone Faturasız Hatta Geçmek İstedim Ama Bir Hafta Ötelendim

Fatura kesim tarihim 6sı. Ayın 2'sinde arayıp çift fatura gelmemesi için sms dk ve internetimden vazgeçip, erkenden faturasız hatta geçmek istediğimi söylüyorum. Adam bana Vodafone sizi birkaç gün içinde arayacaktır diyor. Bunun aslı astarı nedir? Fatura kesimden bir gün önce ararsam çift fatura şoku olacak eminim.

Şu an geçmek istiyorum, alın sms dk internet sizin olsun. Zaten hat alırken Sultanbeyli merkez Vodafone yanıltarak hat sattı. Vodafone'den soğudum şu 1- 2 ayda.

Burcu 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön