13 Aralık 2013

Vodafone Faturasız Hatta Geçemiyorum!

Defalarca başvuru yaptım ama bir türlü faturasıza geçemedim. Şikayet edeceğimi söyledim beni 30 ekimde aradılar ve bana özel Red Classic tarifesini geçiş yapacaklarını ve de Vodafone olarak faturamın %25'ini ödeyeceklerini söylediler. Benim bir adet ödenmemiş faturamı saat 5'e kadar ödersem kasımın 1'inden itibaren bu tarifede olacağımı telefon ile beyan ettiler.

Hemen gidip faturamı yatırdım ama Kasım ayının faturası bana 217. 00 TL geldi. ( bana dedikleri maximum faturan 50 TL'yi geçemez). Müşteri temsilcini aradım faturayı itiraz etmek için bana verilen cevap sistemde bizden sizi kimse aradığı görünmüyor diye. Ben anlattım durumu beni kayıt dışı aramış olabileceklerini söylediler.

Şükrü 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 17.12.2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön