09 Mayıs 2013

Vodafone Faturasız Hatta Fatura Kesim Tarihinden Sonra Geçiş!

Vodafone hat kullanıyorum. Faturalı hat kullanırken 13/07/2012 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak faturasız hatta geçmek istediğimi bildirdim. Müşteri hizmetlerindeki görevli de faturasız hatta geçişimin yapıldığını söyledi.Faturalı hattım 12 ay taahhütlü olduğu için faturalı da kaldığım 2 ay için aylık 20 TL den 40 TL ceza da ödeyeceğimi söyledi.

Hesap kesim tarihim her ayın 15 i idi. Müşteri hizmetlerine ayın 15 inde yeni fatura kesilip kesilmeyeceğini de sordum. Faturasız hatta geçişimin hemen yapılacağını bu nedenle yeni fatura olmayacağını söyledi.16/07/2013 tarihinde faturasız hatta geçtiğim mesajı geldi. 8. ayda 1 aylık fatura ve 3 aylık ceza olarak 60 TL geldi. ŞİKAYETÇİYİM.

Tevfik 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön