01 Haziran 2013

Vodafone Faturamın İki Sefer Tahsil Edilmesi!

Yapı kredi bankasında verdiğim otomatik ödeme talimatını daha sonra Ziraat bankasından vererek değiştirmeme rağmen her iki bankadan da ödeme alınması fazla alınan faturaların tarafıma iadesi hakkında gereğinin yapılmasını arz ederim.

Niyazi 101 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden,532747****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelendiğinde yapılan ikinci ödemenizin yansımadığının bilgisini iletmek isteriz.Tarafımızdan inceleme yapılabilmesi için dilekçe halinde ödeme dekontunu ve kimlik fotokopisi ( 02123675000 )numarasına fax olarak göndermeniz durumunda inceleme yapılabileceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön