31 Ağustos 2013

Vodafone Faturamı Yüksek Gönderdi!

Yaklaşık 3 yıldır kullandığım Vodafone kamu tarifesinden başka bir tarifeye geçtim. Kullandığım tarife aylık 22 TL civarı iken hiçbir kota ve kullanım miktarını aşmadığım halde son ay faturam 114.5 TL olarak geldi. Durumun bir an önce düzeltilmesini talep ediyorum.

Fatma 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,505935****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,tarifeniz kapsamında bilgilendirme sms'i gönderilmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.Fatura kesim tarihinizin Her ayın 21. günü olduğu ve hattınızı 23.08.2013 tarihinde farklı operatore taşımanızdan kaynaklı tarafınıza 21.09.2013 dönemini kapsayan dönem faturanız tarafınıza yansıyacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön