28 Mayıs 2014

Vodafone Faturamı Şişirmiş.

Bir ay önce 2 adet faturalı hat aldım bunun satışını yapan firma Özşah İletişim Malatya satarken 15 gb ücretsiz internet kullanacağımı söylediler ve ay sonunda 156 tl'lik internet faturası geldi. Şimdi kimse ilgilenmiyor faturamızla baş başa kaldık. Böyle devam ederse mahkemeye vereceğim.

Serif 245 Okunma

Cevaplar

 • Serif05 Haziran 2014

  TURKCELE GECTİM ZATEN

 • Serif04 Haziran 2014

  hıc bır sey yapamadılar ve durmadan aynı sey bisey yapamayız lafı

 • Serif04 Haziran 2014

  kesimlikle uzak durun bu firmadan kalitesiz

 • Vodafone Temsilcisi04 Haziran 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Serif28 Mayıs 2014

  bir ay önce 2 adet faturalı hat aldım bunun satısını yapan firma özşsah iletisim malatya satarken 15 gb ucretsiz internet kullanacagımı soylediler ve ay sonunda 156 tl lik internet faturası geldi sşmdi kise ilgilenmiyo faturamızla basbasa kaldık boyle devam ederse mahmeye vercem sizsiz olun vodafondan uzak durun

 • Serif28 Mayıs 2014

  neyi degerlendiriyon gundi ne kadar gecirdiginimi

 • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2014

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön