14 Mayıs 2013

Vodafone Faturamı Ödememe Rağmen Hattımın Kısıtlanması!

10 mayısta kredi kartımdan fatura tutarının Vodafone tarafından tahsil edilmesine rağmen sistemlerin görünmediğini beyan ediyorlar. internet bankacılığı ekranının çıktısını gönderdim 3- 4 gün içinde açılacağını söylediler ve sabahtan öğleye kadar muhatap bulmak için uğraştım Vodafone'da. nasıl bir müşteri memnuniyeti var anlam veremedim.

Sorunu çözmek için web den mail yazdım en azından ilgili birim beni arar diye fakat hala bir yanıt yok. çekim kalitenizi yükselteceğim diye dağa taşa baz istasyon kurana kadar mevcut müşterinizi kaçırmayın bence siz.

Yeşim 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,542577****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızın aktif olduğu görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön