04 Eylül 2013

Vodafone Faturamı Ödemediğim Gerekçesiyle Beni Avukata Vermiş!

2012 yılında Vodafone genç avantaj faturalı kampanyadan faydalanmakta idim. Aralık ayında numaramı diğer firma taşıdım ve bu tarihten itibaren Turkcell'den hizmet alıp numaramı kapattırdım. Şimdi Vodafone beni numaramı taşımadan önceki 2 aya ait faturamı ödenmediğini gerekçesi avukata vermiş ki benim içeride kalan faturam iptal ettiğim ay dışında olamaz.

Aksi taktirde zaten 500 kere arayıp faturanızı ödeyin diyorlar 252 TL'lik fatura çıkarmışlar. Güya ben 500 dakikayı aşmışım ondan yüksek gelmiş ki kullandığım süre boyunca hiç bir zaman aşma gibi bir durumum olmadı ve üzerinden 1 yıl geçiyor. Ben avukat kağıdı ile bilgilendiriliyorum. Tüketici hakem heyetine şikayette bulundum.

Mustafa 201 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa05 Eylül 2013

    Konuyu Tüketici hakem heyetine aktardım bana ulaşılmayıp icra takibi başlatılması fırsatçılıktır.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,531921****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Faturanızın ulaşmaması ile ilgili takip abone tarafından yapılmakta olup, faturalarınızı öğrenebileceğiniz bir çok servisimiz mevcuttur. Fatura ödemelerinizle ilgili olarak imzalamış olduğunuz söleşmenin 5. maddesinin 7. fıkrasında " abone fatura ödemelerini, gönderilen faturanın adresine ulaşmasını beklemeksizin yapmakla mükelleftir. Faturası eline ulaşmayan abone, fatura bilgilerini anlaşmalı bankalardan Vodafone Fatura bilgi hattından, Vodafone Web sayfasından ve Vodafone' un belirleyeceği ve usulünce duyuracağı diğer mecralardan öğrenebilir." fatura takibinin abone sorumluluğunda olduğu bilgisi açıkça belirtilmiştir.Ödeme ile ilgili olarak tarafınıza tebliğ edilen avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön