17 Mayıs 2014

Vodafone Faturamı Ödediğim Halde Hattım Açılmıyor!

Öncelikle yıllardır Vodafone kullanıyorum son 5 6 aydır faturalıya geçtim ve bir kez olsun ödemelerimi aksatmadım.

1.Faturamı 10 gün geciktirmem sonucu hattımı aramaya sms ve internete kapatmışlar.
2.Bana çok yanlış bir şekilde alakasız olarak freezone aboneliğimin koşullar uymadığı için iptal olduğu bilgisi geldi.
3.Bunun tamamen fatura gecikmesiyle alakalı olduğunu bana bayide söylediler ve gelen sms'i gösterince oluyor öyle yanlış geliyor ama durum bu dediler.
4. Faturamı ödeyeli neredeyse 6 saat oldu hala açılmadı ve müşteri hizmetlerini bile arayamıyorum! Hiçbir şey yapamıyorum! Yönlendirmeye göre ek paket alacağım sistemde hata var cevabı geliyor. Benim için Vodafone bitmiştir! Yıl 2014!

Oğuz 236 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön