07 Şubat 2014

Vodafone Faturamı Ödediğim Halde Hattım Açılmadı!

Faturamı ödediğim halde hattım açılmadı. Hiçbir şekilde ne sabit hattan nede kendi numaramdan müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Vodafone online merkezine girmek online şifremi bile mesaj yoluyla alamadım. Merkezi bir bölgede oturmama o kadar reklam yapıyorlar 3D diye daha kullanamadım o kadar aramama rağmen hep yakında kurulacak diyorlar.

2 yıldır Vodafone Red diyorlar size özel müşteri hizmetleri diyorlar ulaşmak için 2 saatinizi ayırıp oradan oraya sürüklüyorlar. Teşekkürler Vodafone reklamlarla süslediğiniz dünyanıza bizi de kendinize abone ettiğiniz için! Gerçi güzel süslü sözlerle yinede kendinizi haklı göstereceğiniz bir şeyler yazarsınız. Kontrat olmazsa 1 dakika bile durulmaz.

İdris 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 11.02.2014 -12.02.2014 ve 13.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön