23 Mart 2013

Vodafone Faturamı İki Kere Tahsil Edip İadesinde Problem Çıkartıyorlar!

İlgili hattımın faturasını ödedikten 15 dakika sonra arkadaşım da faturamı yatırmış kredi kartıyla. Sisteminiz ödenmiş faturanın tekrar ödenmesini kabul etmiş. Ben de bir E-Ticaret firmasında çalışıyorum, kredi kartı iadesi 1-2 tıklamayla yapılabilecek bir şeyken benden ıslak imza sirküsü, dilekçe vesaire isteniyor. Paket yükseltirken kaydedilen müşteri hizmetleri konuşmamız kanıt olabilirken bu işlemde nasıl olamaz? Eğer bu konu ile ilgili iadem hemen yapılmazsa sosyal medyadan adınıza resmen bir karalama kampanyası başlatacağım.

Fazil 434 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 25.03.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Fazil 25 Mart 2013

  Dilekçemi mail atmam için verilen [email protected] adresine mail göndermeye çalıştığımda, böyle bir kullanıcı olmadığı için mail gönderilemedi diyor. Muhtemelen kendi içinizde kullandığınız bir Mailing List adresi verdiniz, digestte public access olmadığı için gönderemiyorum. Başka bir adres vermeniz mümkün müdür?

 • Fazil 23 Mart 2013

  Vodafone tarafında benimle iletişime geçen Esra Hanım, 0212 367 5005 numaralı telefona dilekçemi fakslamamı talep etti fakat 2 ayrı faks cihazı ve hattan fakslamayı denememe rağmen gönderim başarısız oluyor. Tarafınıza e posta ile dilekçemi yönlendirmem mümkün müdür?

 • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön