03 Eylül 2013

Vodafone Faturamı Hala Düzeltmedi!

Faturalı hat kullanıyorum Mart ve Nisan aylarında telefon faturam yüksek geldi. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda paketi aşmadığımı kendilerinin hata yaptıklarını bir sonraki ay faturama iade edileceğini söylendi.

Evet bir sonraki ay iki aylık fatura bedelini düştüler. Mayıs ve haziran ayları normal geldi fakat temmuz ayında 85 TL gelmesi gereken fatura paketi 122 TL geldi.

Aradığımda müşteri hizmetleri bana sistemsel bir arızadan dolayı yüksek geldiğini (nasıl oluyorsa ) bir sonraki ay düzelteceklerini söylendi fakat bu ay gelen faturada ne bir geri ödeme var ne de başka bir şey!

Özge 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 535383****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Temmuz dönemine ait faturanız için iadeniz uygun görülmüş olup,21.09.2013 dönemini kapsayan faturanızdan düşülücektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön