11 Eylül 2013

Vodafone Faturamı Göndermiyor!

Vodafone 3 defadır bildirmeme rağmen faturam gelmiyor. Defalarca çağrı merkezini aradım fakat çözüm oluşmadı. Hattı açtırdığımdan bu yana elimde bir tane bile fatura yok. Paramı nereye harcıyorum bilmek hakkım değil mi? Böyle sürerse diğer operatöre geçeceğim.

Cüneyt 134 Okunma

Cevaplar

 • Cüneyt26 Eylül 2013

  ya çok olağanüstü bişiymi istedim diye düşünüyorum kendi kendime... ödediğim paranın faturasını istiyorum sadece. bu normal bir durum değilmi sayın vodafone.. eğer fatura göndermeyeceğim diyorsanız bununla ilgili bir yazı gönderin elime. deyin ki ben size fatura göndermeyeceğim. bu kadar zormuuuuuu??????????

 • Cüneyt26 Eylül 2013

  sistemde kayıtlı adresimi 3 defadır güncelliyorum.. ama halaa fatura yok. posta kaynaklı problem de yok. ptt ye giderek bizzat araştırdım. artı faturanın posta kaynaklı elime ulaştırılşmaması veya gecikmesi gibi durumlar beni ilgilendiren durumlar değildir. ödemelerde biz şöyle bişey diyemiyoruz - banka veya havale kaynaklı problem oldu hattımı kesmeyin.ödemeye gelince hemen istersiniz fakat faturaya gelince posta kaynaklı dersiniz. bumudur vodafone nun ilgisi.. evet soruyorum bu kadar mı ilgileniyor vodafone müşterisiyle... bugün 15. gün faturayı yeniden (kagıdını imal etmekte dahil) basmış olsaydınız bile elime ulaşırdı. evet reklam yapmaya gelince sizden iyisi yok. iş hizmete gelince fıssss...

 • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Her dönem faturalarınız sistemde kayıtlı adresinize gönderimi sağlanmaktadır. Adresinize ulaşmayan faturalarınız için posta kaynaklı sorun olabileceği gibi sistemdeki adresinize güncellemenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cüneyt13 Eylül 2013

  merhaba.. 3 defadır tekrarlamama rağmen hala faturam ortalarda yok. ben bir ödeme yapıyorum faturam yok. nereye ne şekilde dava açacağım bilgilendirebilirmisiniz. sanırım vodafone benim faturamı hala arıyor ve bulamadı ki beni ne arayan var nede soran..

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön