26 Ağustos 2013

Vodafone Faturamdaki Fazla Ücretle İlgili Bilgilendirme Yapılmadı!

Mayıs ayına kadar 68 TL olarak ödediğim faturama 16 Haziran - 15 Temmuz dönemine ait 125.30 TL'lik bir fatura geldi. Müşteri ilişkilerini aradığımda bir cihaz alındığını söylediler. İki yıl önce aldığım cihazın bedeli nisan ayında bitmiş olup, yeni bir pakete geçmiştim bile. Üstelik herhangi bir borcum olsa, ödenmediği taktirde hattım zaten kesilirdi.

Kaldı ki birkaç ay öncesine ait bir borcun kapatılmadan , hattın açılma olanağı yok. Durum hakkında 3 gün içinde cevap verilip , bilgilendirileceğim söylendi. Bir ay olmasına rağmen hiçbir açıklama gelmedi Vodafone'dan.

Zeynep 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 542273****numaralı hattınıza yönelik iade işlemlerinizin sağlandığı 15.09.2013 dönemine ait faturanızdan düşülüceği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön