04 Kasım 2013

Vodafone Faturamda Bir Değişiklik Olmadı!

Yaklaşık 1.5 - 2 ay önce Vodafone çağrı merkeziyle kızımın kullandığı şahsıma ait hattı kapatmak için görüştüm. Kendisinin bundan böyle yurt dışında olacağını ve hatta pek ihtiyacı olmayacağını söyleyince bana bir öneri yapıldı ve buna göre 3 ayda bir yapacağım yaklaşık 4 TL'lik bir ödemeyle hat aktif kalacaktı, makul bulduğum için kabul ettim.

Bundan sonra gelen ilk faturayı da eski tarifeden ödedim ve artık 3 ayda bir belirtilen ödemeyi yapmayı planlıyordum. Faturamda bir değişiklik olmayınca kendilerini arayıp durumu ilettim, ancak 3 gün içinde dönüş yapılacağını söylemelerine rağmen herhangi bir geri dönüş alamadım.

Ahmet 36 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet07 Kasım 2013

    verdikleri cevaplar hicbir sekilde tatmin edici degil

  • Ahmet04 Kasım 2013

    Uzman ekipleriniz tam olarak neyi inceledi acaba, çağrı merkeziyle yaptğımız görüşmeye göre tarifemi değiştirdim önerilen tarifeyi kabul ettiğim bant kaydını dinleme zahmetini gösterdiniz mi? Bu ne yetersiz bir cevap allah aşkına, ben size tarifemin ücretini mi soruyorum, tarifemi değiştirdiğinizi söylemenize rağmen neden değişmediğini açıklayın öyleyse.

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , ücretlendirme şikayetiniz 31.10.2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş ve tarifenize uygun ücretlendiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön