27 Ağustos 2013

Vodafone Faturama Yurt Dışı Görüşmeleri Yansıtılıyor!

542724**** faturasız olan hattımı faturalıya çevirdikten sonra 25 TL ödeyeceğimi söylediler. İlk ay hariç hiç 25 TL ödemedim. Ne dakika aşımı, ne SMS aşımı yaptım. Faturama sabit yurt dışı görüşmeleri yansıtılmaktadır. Haziran 2013 faturama 00491514706**** numaraları hatta 271 saniye'den 5 adet görüşme, Temmuz 2013 faturama aynı numara ve aynı saniyeden 1 adet görüşme yansıtılmıştır.

Her görüşme bedeli 7,23 krş. yansıtılmaktadır. Defalarca Vodafone müşteri hizmetleri ile konuşmama, mail atmama ve yazılı olarak mektup göndermeme rağmen müspet hiçbir geri dönüş yapılmamıştır. Buradan şikayetimi dikkate almanızı ve durum ile ilgili geri dönüş sağlayarak mağduriyetimi gidermenizi istiyorum.

Şükran 77 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, ücretlendirmenizin kullandığınız tarife kapsamında gerçekleştiği tespit edilmiştir. Şikayete konu olan üç dönem faturasında da aynı numaraya doğru yapılan aramalar kaynaklı ücretlenme gerçekleştiğini sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Şükran28 Ağustos 2013

    AĞUSTOS AYINDADA YİNE AYNI NUMARA İLE BİR GÖRÜŞME YAZILMIŞ YİNE 271 SN BEDELİ 2.73 LİRA BEN BU İŞİ ANLAYAMADIM YAPMADIĞIM 6 GÖRÜŞME FATURAMA YANSITILMIŞ 6 GÖRÜŞME DE 271 SN 7.23 LİRA BU MÜMKÜN MÜ İNCELENMESİNİ TALEP EDİYORUM EN KISA ZAMANDA ÇÖZÜP ÖDEDİĞİM PARALARIN İADESİNİ TALEP EDİYORUM.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön