13 Mayıs 2013

Vodafone Faturama Satın Almadığım Bir Cihazın Ücretini Yansıtıyor!

Vodafone'nun Aylık 4GB vodemnet paketine üye oldum. Ancak herhangi bir vodem satın almadım çünkü paketi kullanabileceğim wifi-spot özelliği olan bir telefonum var ve bu şekilde internet paketini kullanmak istedim ancak fatura detaylarıma baktığımda vodafone un VF3163 25 TL cihaz taksiti adı altında 6 adet faturama 25TL ödeme eklediğini farkettim.

Ben hiç bir şekilde hiç bir vodem cihazı satın almadım sadece internet üzerinden 4 GB lık bir vodemnet paketi satın aldım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Özge 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrolde, 15.04.2012 tarihinde cihaz kampanyasına giriş görülmekte olup, faturanıza cihaz taksidi ve 12 ay ara ödeme indirimi yansımıştır. Kredi kartı ile işlem sağlandığı ve faturalandırmada sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön