27 Ocak 2014

Vodafone Faturama Haksız Ücret Yansıttı.

2 yıldır esnaf tarifesi taahhütlüyüm. 4 hattım var. Özel servislere sözde onay vermem sebebiyle 12 tl güncel faturama yansıtılmış. Servisi veren farklı bir cihazdan giriş yapıldığını söyledi. Beni bu servisler ilgilendirmiyor. Ben Vodafone'a faturamı ödüyorum ve böyle bir hizmet almadım. Bu esnaf hattı interneti kurumumdaki herkese açık bunu Vodafone danışmanımda biliyor ve ben kendisine özellikle konuşma ve internet dışında bir ücret yansıtılmaması için herşeyi kapamasını söyledim. MMS'leri bile iptal ettirdim kendisine. Bu servisler kredi kart bilgilerimi sorsunlar. Benim Vodafone faturama kolayca herkesin müdahelesiyle fatura yansıtılmasın. Hatlarımı kapatarak Tüketici Heyeti ve hukuka başvuracağım.

Adem 36 Okunma

Cevaplar

  • Adem03 Şubat 2014

    sayın vodafone, siz lutfen bana sms, konuşma ve internet faturası gonderin. başka şirketlerin hizmetlerini sizin faturanızda görmek ve ödemek istemiyorum. 4 hattım var ve vodafone danışmanımıza baska giderleri faturamda görmek istemediğimi söylemiş ve teyit almıştım.siz ONAYLAMIYORUM diyen müşterinize mi yoksa danışıklı çalıştığınız ÖZEL ortağınıza mı inanacaksınız. başka hizmetleri almak istersem kart numaramı tuşlar alırım. ayrıca yanımda çalışanlara ben şirket hattı verdiğimi zannediyordum ama size göre ben mobil kredi kartı vermiş oluyorum. evet sizden bilgilendirme sms i geldi ve anında iptal ettim cunku sok oldum ve artık ben o şirketi tanımam ben faturamı sizden aldığım hizmetler karşılığında ödüyorum. lutfen bu aldatmaca döngüsüne son vererek kurumsallığınıza gölge düşürmeyin. bu konuyu önemsiyorum ve 1 hafta içinde düzelmemesi durumunda Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı belirtmek isterim. saygı ve sevgilerimle

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 03.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön