03 Şubat 2014

Vodafone Faturama Haksız Cihaz Tutarı Yansıtıyor!

16.09.2013 tarihinde Mersin Akdeniz Onur Vodafone bayiisinden iPhone 5 cihaz aldım. Her ay faturama 95 TL tutarında 24 aylık eşit taksitler şeklinde bir ödeme yapacağımı söyledim. İşlemler yapıldıktan sonra faturama her ay iki cihaz taksiti yansıtıldı.

Vodafone A.Ş'ni arayarak mağduriyetimi ve gerekli hassasiyetin gösterilmesi konusunda en az 10 defa aradım. Fakat her seferinde sonuçlanmayıp ilgilenmediler. Öğrenci olduğum halde faturam her ay 270 TL civarı geliyor. Bu konuda Ailem ile ilgili aralarımızın açılmasına sebep oldu.

Yaklaşık 4 aydır bu mağduriyetim devam ediyor. Vodafone ve bünyesinde çalışan personeller bu konuda hiçbir şey yapmıyorlar. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim!

Fırat 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 02.04.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Fırat10 Şubat 2014

    Ne yazık ki haksız ücretlendirme ve müşterinin mağduriyetini önemsememe ve bununla ilgili herhangi bir bilgilendirme almamış bulunmaktayım. Şikayetvar.com Ekibine ve Türkiye adaletine güveniyorum ki böyle bir haksızlık karşısında biz büyük Türkiye vatandaşlarının yanındadırlar. Vodafone A.Ş'ni anlayış ve çözüm yoluna davet ediyorum.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön