07 Eylül 2013

Vodafone Faturama Fazla Meblağ Yansıttı!

Hattıma tanımlı olan ücretsiz internetin ücretini temmuz ayı faturama yansıtılmış olup bu meblağı Ağustos ayı faturamdan düşüyorlar. Ayrıca düşmüş oldukları meblağı tekrardan Ağustos ayı faturama yansıtıyorlar. Vodafone bu sorunu çözemiyor,ne kadar ilginç değil mi? Çözüm ise siz ödeyin bir sonraki faturanızdan düşelim.

Temmuz faturasına fazla yansıtıldı ödedim,Ağustos faturasına da fazla yansıtıldı, bunu ödemek istemiyorum, gerçek meblağı ödemek istiyorum,Ne kadar garip değil mi hiç kimsenin fatura iptal edip tekrar düzenleme yetkisi yok. Buyrun kararı siz verin. Geçen sene Blackberry 9900 Bold aldım, bu telefon yüzünden başıma Vodafone tarafından gelmeyen kalmadı.

Ferhat 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, öncelikle Ağustos dönemine ait faturalandırmanın tekrar yapılamadığını paylaşmak isteriz. Bu bağlamda 30.09.2013 tarihinde kesilecek faturanızdan ücret düşüleceği bilgisi verilmiş olup , işlem Eylül dönemi faturanızdan 17.00 TL 'nin düşülmesi yönünde gerçekleştirilmiş olacaktır. Farklı bir talebiniz olması durumunda tarafımıza tekrar bilgi verebilir, veya 7/24 Müşteri Hizmetlerimizi arayarak destek alabilirsiniz. 542 Müşteri Hizmetlerini arama ücreti, arama başına 40 Kuruş'tur, 444 0 542 şeklinde aradığınızda ise bulunduğunuz tarifenin sabit hat arama fiyatlandırılması üzerinden görüşme yapılmaktadır. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön