12 Kasım 2013

Vodafone Faturama Anlamsız Kalemler Yansıtmış!

Vodafone faturam gelmesi gereken ücretin 21 lira fazlası geldi. Görüşme detaylarını incelediğimde 3210 TİM ve içerik 12 TL diye bir kalem gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım cinsel içerikli özel bir servis olduğunu söylediler.Ben ne böyle bir servise üye oldum nede böyle bir servisten haberim vardı nede yararlandım.

Vodafone, özel firmaların üyelerini yanıltmalarına ve haksız kazanç elde etmeye bayılıyor. Ben bu konuyu burada ilk sinirimi atmak için yazıyorum.Bu konuyu hukuki yollara başvurarak, kazanana kadar davamı sürdüreceğim. Yarın ilk işim hattımı iptal ettirmek olacak.

Oğuz 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 14.11.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön