08 Mayıs 2013

Vodafone Faturam Yüksek Görünüyor!

Geçtiğimiz ay Vodafone faturam Vodafone'dan kaynaklanan hata nedeniyle 255 tl olarak kesildi. daha önce uyardığım için hatalarını kabul ettiler ardından kendi hataları olmasına rağmen 255 tlyi bir sonraki dönemde hesabımdan düşeceklerini belirterek tahsil ettiler.

bu ay 70 tllik red mini tarifesine geçtim.önceki aydan kullandığım yurtdışı telefon görüşmelerini de bu aya yansıtarak faturamı 160tl civarı gösterdiler. Daha sonra 124 tllik kısmı düştüler ve güncel görüşme detayında faturam 30tl civarına geriledi.ancak bugün baktığımda güncel görüşme detayım 86 lira gözüküyor. Kullandığım paketlerin hiç birini aşmamama rağmen 56 lira fazladan isteniyor.

Cenk 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz maile istinaden kontrollerin sağlandığını ve fatura itirazlarında görüşmeler faturalaştırılmadan incelemenin mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Bu bağlamda, detaylı incelemelerin gerçekleştirebilmesi için fatura tutar mesajının hattınıza ulaşmasının ardından tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön