10 Eylül 2013

Vodafone Faturam Yüksek Geliyor!

Temmuz ayında 30 TL karşılığında 4 gb vınn aldım. İlk ay faturam 71 TL geldi. İşlemlerimi yaptırdığım İstanbul Olivium Vodafone'da duruma itiraz ettiğimde vınn kaydımı alan çalışan yanlış işlem yapıldığını sisteme 2 kere giriş çıkış yapıldığı için tutarının 71 TL geldiğini söyledi. 30 TL'yi ödememi, kalan 41 TL'yi Vodafone'un kendisinin karşılayacağı söyledi. 2.ay Vodafone'un ödediği kısım yeniden faturama yansıtıldı ve bu durumda 77 TL fatura geldi.

Olivium Vodafone çalışanları iptalin gerçekleşemeyeceğini hatanın Vodafone'dan kaynaklanmadığını söyledi. Fakat 30 TL diye bana satılan vınn ücreti benim herhangi bir talebim ya da bilgim olmadan nasıl her ay farklı tutarlara yükseliyor.

Özge 194 Okunma

Cevaplar

 • Özge 11 Eylül 2013

  Konuyla ilgili beni telefonla bilgilendirmeniz mümkün mü? Teşekkürler

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde 0543828**** nolu hattınız ile ilgili alacak girişi yapılarak temmuz dönem faturanızın ödendi konuma alındığı temmuz dönemine ait ödemeniz gereken tutarın ağustos dönem faturanıza yansıtıldığı ve ücretlendirilmenizde hata tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Özge 10 Eylül 2013

  http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden ulaştım fakat geri dönüş olmadı.

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön