30 Eylül 2014

Vodafone Faturam Yüksek Geliyor!

8 yıllık Vodafone kurumsal abonesiyim. 2014 mayıs ayına kadar firmanızdan çok memnundum.. Tarifem Red Business Classic ve 2000 dk, 2000 SMS ve 2 gb internet kullanım hakkım var. Fakat mayıs ayından itibaren bana SMS ve internet kullanımı adı altında çok fahiş tutarlarda faturalar geldi.

Üç aydır şikayetimi bilmiyorum müşteri temsilcileri aracılığıyla bana tarifemin sisteme yansımadığını kullandığınız internet SMS ve konuşmaların standart olarak ücretlendirildiğini ilettiler. İtirazlarım hiçbir şekilde sonuç vermedi. Paket aşımı yapmadığım halde bu tutarlar bana neden geldi ve neden çözümlenmiyor.

Oğuzhan 289 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Oğuzhan06 Ekim 2014

    Bakınız şöyle bir durum var benim bahsettiğim bu süreç 5 fatura dönemini kapsayan bir süreç.. Her birisine ayrı ayrı itiraz ettim ve her dönem bu sorun devam ederek bugüne geldi.. Sorunum çözüm bulmak yerine ilgili birimleriniz hep aynı Cümlelerle geçistirdi beni.. Şuan itibariyle 1700 tl tutarında üç adet fatura var ödenmeyen ve sizden yetkili arkadaşlar beni arayarak yasal işlem başlatılacağını söylediler. Çözüm manasında hicbir adım atilmamisken 5 aydır şimdi yasal işlemden bahsetmek çok enteresan..

  • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön