01 Şubat 2014

Vodafone Faturam Yüksek Geliyor

Kasım-Aralık 2012 tarihinde Elazığ'da bir Vodafone şubenizden Samsung Ace ile beraber 545 440 **** no'lu faturalı hat aldım. İlgili şubeniz 12 ay taksitle 46*12 cihazı ve aylık 67 TL fatura gelecek dedi. 12 ayın sonunda faturanıza 5 TL cihaz ücreti gelecek dedi. Lakin son gelen faturam 125 TL ilgili şubeyle görüştüğümde haklısınız faturanız çok yüksek gelmiş bir hata var dediler.

Şubenize 6 defa bu iş için uğradığımda merkezden yanıt bekliyoruz bunu çözeceğiz diyorlardı. Gerekli işlemleri yapacağız dediler. Bu ayda faturam tam 150 TL geldi. Bunlar ne yapıyor böyle insanları resmen yanıltıyor. 12 ay bu şekilde mi fatura ödeyeceğim.

Mahmut 159 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön