16 Eylül 2013

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

Yaklaşık üç dört yıllık Vodafone kamu tarifeli kullanıcısıyım ve bu tarifeden iki adet hattım bulunmakta. Tefefonda 1000 dakika ve 250 SMS 40 TL civarında aylık sabit ücreti vardı. Ancak geçen ay faturam 50 TL'yi aştı. Ben bir bayiye gittim bana açıklayıcı bir bilgi vermediler. Bu ayki faturamda 97 TL geldi.

Tekrar bayiye gittim tarife sürem dolduğu için SMS'lerin ücretlendirildiği söylendi. Bana tarifemin dolmasıyla ilgili firma tarafından herhangi bir bilgilendirilme yapılmadı. Ben yaklaşık 4-5 yıldır bu firmanın müşterisiyim daimi bir firma müşterisi olarak beni mağdur etmişlerdir. Bu konuda mağduriyetimin giderilmesini faturamın incelenmesini ve düzeltilmesini istiyorum.

Mehmet 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında, hattınızda KAMU25 250DK ve SMS HERYONE tanımlanmış olup tanımlamadan önceki sms kullanımlarınızdan ücretlendirildiğinizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet 19 Eylül 2013

    Tarafıma halen açıklayıcı bir dönüş yapılmamıştır. ben sms hakkımı 1 yıl boyunca hiç kullanmadım bi defa kullandım onu da sürem doldu diyerek faturama eklemiştir. ben daimi bir wodowone müşterisi olarak tarife süremin dolduğu için bir mesaj veya bir bildirimde bulunulmasını isterdim. ve bir müşteri olarak mağdur olmazdım. Faturama eklenen ek sms ücretinin aldırılmasını istiyorum tensiplerinize arz ederim.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön