04 Eylül 2013

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

3 ay önce Vodafone'den 4 adet kurumsal hat aldık. Bu hattı alma sürecinde gerek KSK firması gerek Vodafone tarafından ilgi alaka 10 numara 5 yıldız hatları aldıktan sonra sadece 3 ay için geçerli hattıma mesaj paketi yüklenmiş tabi bundan benim haberim yok. Ben belirli ücret karşılığında mesaj paketim olduğunu sanıyorum.

3. ay bittikten sonra 4. ay da ben mesaj paketim olduğunu sanarak mesajlaşmaya devam ettim normalde 4 hat için aylık 200 TL fatura öderken bana 1.078 TL fatura geldi. Bu faturanın 780 TL'si mesaj ücreti olarak daha sonra bize bildirildi. Kampanya başlarken her şeyi bize bildiriliyor da bana 3 ay geçerli mesaj hakkı verildiği neden bildirilmiyor? 2'si bana neden ara fatura çıkarılmıyor?

Ramazan 47 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 19 Eylül 2013

    bir daha vodofonla çalışmam

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön