24 Mayıs 2013

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

Bireysel olarak eşimin hattını Vodafone geçiş yaptırdım tarifeye ait kampanya bitmeden geçiş yapılmasına rağmen aktivasyon işlemi yapan arkadaşların eksik evrak kayıtlarından dolayı tarife bakiyesi ile tarafıma gelen fatura arasında tutar farkı bulunmaktadır.

Nisan ayı içinde 38,00 TL ödemiş olup mayıs ayı içindeki faturam gelen sms e göre 46.00 TL olarak görülmektedir, görüşmelerimiz sonucunda fazla ödenen paranın dakika olarak bana verilmesini talep etmiyorum, Mağduriyetimizin en kısa sürede telafi edilmesini istiyorum.

Mehmet 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 553275xxxx numaralı hattınızda Cep Avantaj 1000 tarife ücreti 45 TL olduğu bilgisini iletmek isteriz. Fatura kesim tarihiniz her ayın 15. günü olup , 2013-04-17 17:02 tarihinde aktif olduğunuz için 38.30 TL fatura çıkmış olup, sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön