13 Mayıs 2013

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

24 ay taahhütlü genç avantaj tarifesine geçtim.9300 Curve telefonu da aldım.1.yıl için kredi kartından 300 tl peşin ödedim..ve faturalarım geçmediğimde sabit 26.90 geliyordu..1.yıl dolduktan sonra ilk aydan itibaren 74.80 gelmeye başladı...Telefonu aldığım yeri,müşteri hizmetlerini aradım maalesef yardımcı olan olmadı..

Müşteri hizmetleri yanlışlık olmadığını söylüyor..Telefonu aldığım yer yanlışlık olduğunu söylüyor ama mağduriyetimi gidermiyor..Yapılan yanlışlık yüzünden her ay 38.8 ödemem gerekirken 74.8 tl ödüyorum)36 tl fazladan 1 yılda 432 tl fazla ödemek zorunda bırakılıyorum..Lütfen bu sorun çözülsün.

Ali 180 Okunma

Cevaplar

  • Ali15 Mayıs 2013

    faturalandırmada sıkıntı yoksa bu sorun nereden kaynaklanıyor..vodafone neden bu konuda yardımcı olmuyor..durumu anlatıyorum ve açıkça bir yanlışlık var.lütfen gereken önemin verilmesini ve dikkatli bir şekilde incelenmesini istiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 536486****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön